«Єднання», «гармонія», «вправа» — так дослівно перекладається з санскриту слово «йога». В Студії Медитації Яна Тіана ми використовуємо м’яку практику йоги, яка оздоровлює тіло та душу й допомагає підготуватися до подальшої медитації.

Йога — це здоров’я та гнучкість

Асани для спини підтримують здоров’я та рухливість хребта. В результаті регулярної практики звільняються нервові закінчення й кровоносні судини, затиснуті в міжхребетному просторі. Це допомагає поліпшити кровопостачання та налагодити роботу органів і залоз внутрішньої секреції.

Для початківців чимало асан можуть здатися складними або надзвичайно складними, але з часом у тих, хто практикує, поліпшується рухливість суглобів, розтяжка та постава.

Практика йоги позбавляє від наслідків стресів

Кожне сильне переживання відображається в тілі м’язовими затисками, про існування яких ви можете й не здогадуватися. Практика йоги дає змогу опрацювати все тіло. Вона сприяє розслабленню та знімає зайве м’язове напруження, на яке щодня витрачається дорогоцінна енергія.

Регулярні тренування сприяють схудненню

Йога дає тілу достатнє фізичне навантаження та допомагає вирішити проблему переїдання, пов’язаного з постійними стресами та їхніми наслідками.

Єдність із внутрішнім «я»

Ви можете практикувати йогу як корисну гімнастику для оздоровлення. А можете взяти її давню філософію, спрямовану на гармонізацію та духовний розвиток особистості.

Що потрібно, щоб почати

Комфортний одяг, в якому ви зможете вільно рухатися.

Улюблений килимок для йоги. Втім, не обов’язково везти його з дому. Ви можете скористатися одним зі студійних.

За дві години до тренування бажано нічого не їсти. А ось чисту воду можна пити до і під час заняття.

Не забудьте зареєструватися на заняття за телефоном, зазначеним на сайті. Або залиште свої контакти у формі нижче.

Наші інструктори для кожного охочого підберуть комплекс асан, їхню тривалість і темп виконання. У йоги немає обмежень за віком. Але, як і в будь-якій фізичній активності, можуть бути протипоказання, пов’язані зі станом здоров’я. Якщо у вас є гострі або хронічні захворювання, або якщо ви чекаєте дитину, попередьте, будь ласка, викладача до початку заняття. Він розповість, від яких асан вам краще відмовитись і чим їх замінити в перебігу практики.

Записатися

Поля, позначені *, обов’язкові для заповненняЗаявка на
заняття йогою

Приходьте до нас відпочити від стрімкого ритму мегаполісу,
розслабитись і зарядитись енергією для нових досягнень.

Вибирайте відповідну дату в розкладі або залиште свої контакти у формі,
і адміністратор зв’яжеться з вами, щоб зареєструвати на заняття
йогою в Студії Медитації Яна Тіана.