Щойно прокинувшись уранці, ми з головою занурюємося в рій думок і переживань. Робочі питання, діти, відносини з близькими й колегами, проблеми зі здоров’ям — завжди вистачає приводів для хвилювання та метушні.
Але ви напевно помічали, що багаторазове обдумування не сприяє розв’язанню проблеми. Швидше навпаки, заважає сконцентруватися та тверезо оцінити ситуацію.

«Приручити» нескінченний потік думок, навчитися спрямовувати їх у потрібне русло, а не на переживання, допоможе проста техніка — трансцендентальна медитація (ТМ). Студія Медитації Яна Тіана пропонує вам навчитися медитувати та оцінити переваги цієї методики.

Трансцендентальна медитація — проста техніка, яку може освоїти кожен

Медитація — це не модна новинка й не релігійне вчення. Ця техніка стала результатом систематизації розрізнених ведичних текстів і їхньої адаптації до сучасних умов і запитів.


Знання про особливості процесу мислення й про необхідну «гігієну свідомості» накопичувалися протягом тисяч років. Індійський учений Махаріші Махеш Йогі об’єднав давні знання з сучасним науковим підходом і створив доступний для всіх охочих практичний метод, що дає змогу поліпшити якість життя в усіх сферах.

У західному світі ця техніка медитації отримала назву «трансцендентальна медитація» (її давня традиційна назва «Бхаваті Дхьян»). Вона дає змогу природно і без напруги знизити рівень активності розуму, вийти за межі потоку думок і зануритися в глибини свого «я».

Як впливає на людину
регулярна практика
трансцендентальної медитації

Трансцендентальна медитація — дієвий інструмент, якому необхідно приділяти всього 20 хвилин вранці й увечері. Медитуйте вранці, щоб сконцентруватись і зарядитись енергією для нових досягнень.
20-хвилинна медитація перед сном допоможе очистити свідомість від пережитих стресів і хвилюючих ситуацій, підготує ґрунт для сну, «перезавантаження» свідомості та повноцінного відпочинку.
Результати, що з’являються завдяки регулярній практиці трансцендентальної медитації, підтверджені науковими дослідженнями. Стан, в який занурюється свідомість під час практики, дає енергетичну підзарядку, що можна порівняти з повноцінним сном. У тих, хто регулярно приділяє час методиці, спостерігаються:

підвищення креативності, розвиток нестандартного мислення, пам’яті

оздоровлення організму, уповільнення процесів старіння

поліпшення взаємин з оточенням

зниження негативного впливу стресів.

Людина стає більш свідомою, сконцентрованою, зростає ефективність у будь-якій справі, хоч би чим вона займалася. Медитація позитивно впливає на всі сфери життя, даючи змогу досягти успіху, відкритися для істинної любові, зрозуміти себе та знайти своє призначення.

Записатися

Поля, позначені *, обов’язкові для заповненняЯк пройти навчання
трансцендентальної медитації

Навчитися ТМ може будь-хто, незалежно від віросповідання або рівня підготовки.
У нас регулярно проходять чотириденні
курси курси для початківців. .
Вибирайте зручний для себе формат навчання: індивідуальний, сімейний чи груповий.
Зателефонуйте нам або заповніть форму нижче та запишіться на безкоштовну вступну лекцію про ТМ. На лекції викладач більш детально розповість про особливості й суть техніки, відповість на запитання.
Розклад найближчих курсів навчання трансцендентальної медитації, лекцій, семінарів дивіться на нашому сайті в розділі «Події».