МАНТРА Звучання Тиші

Стародавні ведичні мантри й гімни.

Хочете послухати?

Поля, позначені *, обов’язкові для заповнення


Музика гармонії та глибокого релаксу

Результати наукових досліджень у галузі психології та фізіології доводять: музика й різні звуки здатні впливати на настрій, продуктивність і стан здоров’я. Залежно від вибраних композицій, можна отримати енергетичну підзарядку, розслабитися або полинути у світ мрій.

Відомі зі стародавніх часів комбінації звуків — мантри — здатні гармонізувати, розкривати творчий потенціал, заспокоювати розум і навіть зцілювати. Для отримання такого позитивного ефекту достатньо просто слухати їх або співати. На концертах у нашій Студії Медитації ви відчуєте благотворний вплив «живої» музики, мантрів і ведичних гімнів.

 

Цілющі звуки

Запрограмувати розпочату справу на успіх або підвищити ефективність фізичних тренувань може вдало підібраний музичний фон. Правильна музика для занять йогою або просто глибокого розслаблення допоможе сконцентруватися на точному виконанні та проробленні асан або налаштує мозок на релакс.

Прослуховування музики певної частоти здатне впливати на організм людини. З античних часів відомі цілющі властивості гармонійно підібраних звуків: за їхньою допомогою боролися з безсонням, використовували для полегшення больових відчуттів або зняття стресу.

 

Концерти ведичних мантрів і гімнів — ваша потужна підзарядка

Терапевтичний і гармонізаційний ефект грамотно підібраних звуків можна відчути, навіть якщо просто слухати онлайн композиції, що сподобалися. Проте повністю розкрити потенціал мелодії та звуків здатна саме «жива» музика, яка відображає емоційний настрій і енергетику виконавця.

У Студії Медитації Яна Тіана ми пропонуємо поринути в океан цілющих звуків, затишно розташувавшись у комфортних залах. Ми організовуємо власні концерти, а також запрошуємо талановитих виконавців з усього світу.

Приходьте до нашої Студії на концерти — стежте за анонсами на сайті або уточніть в адміністратора дату найближчого заходу.