Курс навчання медитації для дітей

Розумове та емоційне напруження у школярів не менше, ніж у дорослих. Уроки, курси, гуртки, спортивні секції, спілкування з однолітками, батьками та педагогами, інтернет і телевізор — усе це поступово перевантажує дитячу нервову систему.

Впоратися зі зростаючою кількістю нових вражень і стресів допоможе правильний відпочинок для розуму — медитація.

У Студії Медитації Яна Тіана діти легко освоять практику, а батьки дізнаються, як правильно мотивувати малюків і підлітків до регулярних занять.

Навіщо потрібна медитація для дітей

Діти щодня вчаться взаємодіяти із щільним інформаційним потоком. Завдяки гнучкості нервової системи дитина легше за дорослих справляється з таким навантаженням. Але й дитячій психіці потрібен повноцінний відпочинок. Навіть приємний новий досвід або веселе свято можуть викликати стрес. А надмір інформації провокує підвищену тривожність і дратівливість або, навпаки, апатію й відчуженість.
У результаті хронічного перевантаження нервової системи виникають проблеми з поведінкою та концентрацією уваги, труднощі із засвоєнням нових знань або спілкуванням.
Як регулярні гігієнічні процедури й фізична активність підтримують здоров’я в тілі, так і медитація забезпечує здоров’я розуму

Яких результатів допомагає досягти регулярна медитація для дітей і підлітків

Всього 20 хвилин медитації двічі на день дають дитячій нервовій системі відпочинок, рівноцінний якісному шестигодинному сну. Отже, ваша дитина отримає додаткове джерело чудового відпочинку. Крім того, діти зможуть:

краще концентруватися на важливих питаннях

протистояти стресам

грамотно взаємодіяти з іншими людьми, зокрема, в передконфліктних ситуаціях

керувати своїми думками та емоціями

ефективно використовувати пам’ять

розвинути креативний підхід і вміння знаходити нестандартні рішення

ефективно справлятися з різними завданнями навіть у разі високого навантаження

набути впевненості в собі

Усе це допоможе вашій дитині розібратися у власних бажаннях і прагненнях, навчитися «чути себе» й впевнено робити вибір. Зокрема, вибирати «правильну» справу, яка принесе радість і в якій вона зможе реалізуватись і досягти успіхів.

Як проходить навчання медитації для дітей

У повсякденному житті діти часто впадають в медитативний стан, не усвідомлюючи цього. Захоплюючись фізичною активністю, творчістю або просто «відлітаючи» до світу мрій, вони занурюються в медитацію. Важливо навчити дітлахів керувати цим процесом.

За чотири заняття викладач допоможе освоїти техніку трансцендентальної медитації, надасть зрозуміле пояснення теорії, розповість, як уникнути помилок і як дитина зможе зрозуміти, чи правильно вона медитує.

Вибирайте в розкладі зручну дату дитячого курсу та записуйтеся на заняття. Якщо у вас залишилися запитання, зателефонуйте нам або приходьте на безкоштовні вступні лекції про медитацію, які регулярно проходять у нашій Студії.

Записатися

Поля, позначені *, обов’язкові для заповненняЗаявка на навчання

Ми допоможемо вашій дитині навчитися керувати своєю пам’яттю
та емоціями, концентрувати увагу на важливих питаннях
і гармонійно взаємодіяти з навколишнім світом.