Якщо вам складно підібрати зручний час для навчання, не обов’язково підлаштовуватися під графік групових занять. В Студії Медитації Яна Тіана можна навчатися медитації індивідуально.

Індивідуальне навчання будується персонально
під вас

Індивідуальний курс орієнтований на особисті запити кожного студента. Ви навчитеся правильно медитувати, ознайомитеся з необхідною технікою безпеки та детально розберете ваші запитання щодо практики.

Кому підійдуть індивідуальні заняття

Часті відрядження або ненормований графік можуть перешкодити приєднатися до групового курсу, який проходить за стандартним розкладом. Хтось відчуває дискомфорт у колі малознайомих людей, хтось хоче отримати більше інформації про можливості медитації для конкретної життєвої ситуації, з якою він зіткнувся.
Індивідуальний курс навчання трансцендентальної медитації дає змогу:

займатися в комфортній обстановці віч-на-віч із викладачем

узгодити зручний графік занять

прояснити будь-які питання з викладачем, не переймаючись щодо реакції інших студентів

отримати максимум інформації, адаптованої персонально під вас

Повне занурення в теорію та
практику: як проходять заняття

Індивідуальний курс складається з чотирьох занять, у середньому по 1,5 години кожне. Викладач знайомить вас із теоретичною основою, пояснює суть практики найбільш близьким і зрозумілим для вас способом. Під час особистої бесіди ви зможете обговорити виниклі запитання, розвіяти сумніви стосовно техніки й отримаєте точне уявлення про її цілі та результати.
Ви познайомитеся з правилами безпеки, дізнаєтеся, чому необхідно їх дотримуватися, а викладач проконтролює, чи правильно проходить медитація. Індивідуальне навчання дає можливість освоїти метод максимально ефективно.
Після закінчення курсу кожен студент може розпочинати самостійну щоденну практику — додаткове навчання не буде потрібним. Щоб відчути результати, про які розповість викладач, досить регулярно медитувати по 20 хвилин вранці й увечері.
Якщо після навчання виникнуть додаткові запитання, ви завжди можете звернутися з ними безпосередньо до викладача, або з’ясувати їх на наших лекціях, семінарах і майстер-класах. Розклад можна подивитися на сайті Студії Медитації або уточнити в адміністраторів.

Записатися

Поля, позначені *, обов’язкові для заповненняЗаявка
на індивідуальне
навчання

Для запису на індивідуальне навчання зателефонуйте нам
або замовте зворотний дзвінок.
Адміністратор підбере зручні для вас дні й
час для занять в індивідуальному форматі.