Перший крок в освоєнні техніки трансцендентальної медитації — вступна лекція. Вона безкоштовна й не зобов’язує до подальшого навчання.
На лекції ви докладно дізнаєтеся про особливості трансцендентальної медитації та результати, які приносить регулярна практика. Викладач розповість, як працює техніка ТМ, відповість на виниклі запитання.
Якщо ви захочете освоїти медитацію, приходьте на групові заняття в нашу Студію.

Як проходить навчання медитації в групах

Вам не потрібні спеціальні знання або навички, щоб освоїти техніку трансцендентальної медитації. Навчання триває всього чотири заняття. Цього достатньо, щоб навчитися медитувати самостійно та отримати всю потрібну інформацію про практику.

Перше заняття проходить індивідуально з кожним учасником групи. В особистій бесіді викладач ознайомить вас із технікою медитації, дасть перші прості інструкції та рекомендації щодо практики й допоможе відчути перший досвід глибокої медитації.

Три наступні заняття пройдуть у групі, у форматі коротких лекцій, кожна з яких починається з групової медитації. Викладач детально пояснить, як працює техніка трансцендентальної медитації, дасть рекомендації щодо виконання практики.

Під час обговорення з викладачем ви дізнаєтеся, як зрозуміти, чи правильно ви медитуєте, зможете поділитися сумнівами, розповісти, що заважає або які виникають складнощі, і дізнаєтеся, як їх вирішити.

Результати регулярної практики

Для отримання ефекту досить медитувати всього по 20 хвилин вранці й увечері. Трансцендентальна медитація дасть змогу вийти за межі щоденного колообігу думок, емоцій і переживань.

Стан, в якому ви вільні від думок (думки є, але не мають влади над вашим розумом), відкриває можливості для розвитку креативності, підвищує усвідомленість і вміння концентруватися, знижує негативний вплив стресових ситуацій. В результаті розвиваються спокій і впевненість, вміння грамотно комунікувати з оточенням. Крім того, після правильно виконаної медитації ви відчуєте прилив енергії. Залишиться тільки вибрати, в яку сферу спрямувати цей потік.

Записатися

Поля, позначені *, обов’язкові для заповненняЯк записатися
на курс навчання

Ви можете забронювати місце в груповому курсі одразу
після безкоштовної вступної лекції або пройти навчання пізніше.

Щоб узгодити дату й час навчання, зв’яжіться з нами за телефоном,
поштою або залиште заявку у формі на сайті.
Адміністратори студії більш детально розкажуть про курс і повідомлять
найближчі дати початку навчання.

 

Розкрийте ваш потенціал і не дозволяйте нав’язливим думкам
стати перешкодою для успіху в усіх сферах життя.
Медитація допоможе опанувати мистецтво керувати увагою та
навчитися грамотно розподіляти енергетичний потенціал.